a girl. 15 years old. always smiling. loving photography and chocolate. and she starts again. that's all.

Reklamy pište sem (u ostatních článků je okamžitě mažu) nebo nejlépe vůbec!

Moje fotografie nyní i na Facebooku. :)

Blog


Teď mám slovo já!

Čtení pomáhá.. ale opravdu!

16. prosince 2011 v 23:39 | Anee
Možná už jste slyšeli o projektu Čtení pomáhá. A jestli ne? Nevadí, právě se vám ho pokusím přiblížit.

Dozvěděla jsem se o tom ve škole. Učitelka nám o tom něco povídala a mě, jakžto vášnivou čtenářku to velmi zaujalo. Web ctenipomaha.cz přispíá různých charitám s různými účely. Stačí jen přečíst knížku, která je na jejich seznamu a pak odpovědět na čtyři otázky týkající se té danné knihy. Zkoušela jsem odpovídat i a otázky knih, které jsem viděla jen ve filmové podobě, ale nedá se to. Opravdu se ptají na detaily, které jsou jen v knize.
Zdá se mi to jako dobrý zbůsob pomoci dobrým věcem. Podívejte se, když tak se i zaregistrujte a pomozte dobré věci. ;)

Že trošku bloudím mimo realitou...

10. prosince 2011 v 20:47 | Anee
, že lidi v běžným světě šedivý jsou.


Bloudím už delší dobou, bloudím stále častěji... a už mě to pomalu přestává bavit. Chci se stáhnout, nechci myslet na to co mě vlastě čeká.. Ale nejde s tím přestat, je to jako droga.
Život je boj. Tak se tu všichni pozabíjejte a já bych sdovolením prošla.

Není důležité být člověkem úspěšným, ale čkověkem, který za něco stojí

6. prosince 2011 v 20:43 | Anee
Ale právě tohle nikdo nebere na vědomí. Všichni se snaží dostat co nejvýše, aby o nich bylo slyšet, aby o nich všichni věděli. Chtějí mít moc a chtějí mít oproti ostatním navrch. Chtějí být prostě lepší. Tohle jim nikdy nikdo nevymluví. Buť se naučí žít s tím, že se to nejspíše nestane anebo se z toho sami dostanou. Sami si uvědomí, že život není jen o slávě, penězích a moci.

Když jsou přátelé jednoocí, dívám se na ně z profilu

6. května 2011 v 14:53 | Anee
Když jsou přátelé jednoocí, dívám se na ně z profilu

Přátelé jsou jedni z nejdůležitějších lidí v našem životě. To oni mají velkou zásluhu na tom, že se zasmějeme, když máme velkou depresi nebo že nepropláčeme celou noc, když se s námi někdo rozešel. A proč? Protože si uvědomíme, že pořád máme někoho, kdo nás má rád, kdo o nás stojí.
Ne každý, kdo se vydává za přítele, jím opravdu je. Když máme přítele, snažíme se dívat jen na dobré vlastnosti. Nikdo není dokonalý, takže každý přítel je ,,jednooký".
Proč bychom se měli koukat na díru, ve které dříve bylo oko, když bychom se mohli koukat z profilu a nevidět prázdné místo? Jsou to naši přátelé, tak proč se zbytečně dívat na jejich chyby, když stačí jen pootočit hlavu?
Je samozřejmé, že di přátele snažíme představovat jako dokonalé osoby, které nám v každých situacích rozumí. Bohužel nikdo takový neexistuje, takže se slepě díváme na naše přátelé a nevidíme jejich chyby.
Ale proč ne? Jsou to přátelé, není důvod vidět je ve špatném stínu.

Cvičný sloh na hodině čj. Měli jsme si vybrat ze 4 témat. Ano, jen tuto krátkou část jem napsala za jednu hodinu... nejsem moc výkonná :D
Anee

Nic nemá takovou cenu, jako je lidský život aneb proč máme být vrazi?

27. března 2011 v 19:37 | Angee.na
Nic nemá takovou cenu, jako je lidský život aneb proč máme být vrazi?

Plasty, papír... no bóže, dám to do jednoho!

7. března 2011 v 7:00 | Angee.na

Třídění odpadu

Myslíte si, že je to fuk jestli dáte papír do papíru nebo ho hodíte do smíšeného odpadu? To jste na omylu. Třídění odpadu je velmi důležité. Většina věcí kolem vás je vyrobena z nějakého setříděného odpadu. Říkáte si, že když vy netřídíte odpad nic se neděje? Že jeden člověk je nic? Že to za vás vytřídí ostatní? Omyl, tohle si řekne polovina populace a pak se skoro vůbec nebude třídit. I jeden jediný člověk může "pomoci".

Facebook? Ne, děkuji

3. února 2011 v 7:00 | Angee.na
Každý ho zná ať už je zaregistrovaný nebo všechno sleduje z povzdálí. Facebook ovládl svět. Všude v novinách, časopisech jsou články o světovém fenoménu Facebook. Také se přidám, protože jsem zjistila, ža mám na něj jiný názor než lidi ode mě ze třídy atd...

Když píšu tento článek, jsem ve škole na IVT a zároveň jsem připojená na FB. Ano, mám Facebook. Když se teď porozhlédnu po třídě, minimálně polovina lidí je na FB. Je tu jen jedna holka, která FB nemá. Hrozně se mi líbí její názor, ale já bych se bez něj.. ,,neobešla".

Hlavní otázkou je, co je na FB tak zajímavého? Proč tam jsou lidi každý den nejméně 5x? Co tam celou tu dobu dělají?

Nakupuji v Second handu... NO A CO?

17. října 2010 v 15:00 | Angee.na

Nakupuji v Second Handu… NO A CO?


Mnozí lidé se jich štítí, další o nich vůbec nevědí, ale někteří je mají rádi. O čem je řeč? O Second Handech, věcech z druhé ruky, které stojí pár korun. Proč některým lidem přijdou nechutné, zatímco jiní si je vychvalují?

 
 

Reklama