a girl. 15 years old. always smiling. loving photography and chocolate. and she starts again. that's all.

Reklamy pište sem (u ostatních článků je okamžitě mažu) nebo nejlépe vůbec!

Moje fotografie nyní i na Facebooku. :)

Blog


Fotografie

Teplá zima

27. ledna 2013 v 0:31 | Anndula
Focení s Leou dostalo opravdu zajímavý spád! Netušila jsem, že se k tomu dobrovolně přihlásí, ale jsem ji za to vděčná. Nemám ráda fotky, kde je člověk zabalený do pěti vrstev.. nebo spíš obecně nemám ráda zimu. Fotky se mi zdají jako takové "osvěžení" do tohoto nepříjemného období. :)


Zatím ještě fotka odpovídající počasí a teplotě.

Drážďanské semafory

16. ledna 2013 v 21:44 | Anndula
Ahoj!
Teď jsem si vzpomněla, že jsme byli se třídou v Drážďanech a já se pokusila fotit "street foto". No, abych pravdu řekla, chtěla jsem jen vyfotit ty semafory a řekla jsem si, proč se nepokusit o něco "umělečtějšího"? Takže trochu zoufalý pokus o "street foto". Ale zkusila jsem si něco nového. :)

Zamilovaný podzim

27. října 2012 v 16:37 | Anee
Ahoj, dlouho jsem tu nebyla, takže se nebudu vymlouvat, že nemám co bych přidala. Naopak, fotek mám hodně. Bohužel mě ale vůbec nebaví přidávat fotky na blog.cz, protože je to neskutečně pomalé a zabere mi to víc času než když fotky přidávám na Facebook (.. nebo nikam..).
Ano, když už jsem to nakousla, založila jsem si stránky na Facebooku a byla bych ráda, kdybyste je navštívili. Přidávám tam fotky rozhodně častěji než sem, takže jestli se vám moje fotky alespoň trošku líbí, potěšilo by mě to. ;)

Nyní už k fotkám. Kamarádka mě požádala, jestli bych jí nenafotila nějaké fotky s jejím přítelem. Jsou spolu už dlouho a moc jim to sluší. :) Zprvu jsem myslela, že to bude propadák, jelikož bylo zataženo a já trubka jsem si zapomněla na jednu vymakanou funkci mého foťáku, takže jsem čekala, že z toho vzejde maximálně 2-3 fotky. Výsledkem jsem opravdu mile překvapena, jelikož tohle není ani 1/3 ze všech fotek! :)


Pozor, koleje!

7. září 2012 v 23:13 | Anee
Ahooj, byla jsem fotit s kamarádkou na kolejích. Fotí to prý všichni, ale já jsem si to taky chtěla zkusit :) Zjistila jsem následující: je tam vedro jako prase a vlaky u nás jezdí každou čtvrt hodinu.. :D Dám vám příklad:
Kámoška: "Není to vlak?"
Já: "Ne, není.." po minutě .. "hej, no jo, fakt je" :D
Dvakrát jsme uskakovali vlaku.. moc fajn odpoledne :D

Pár záblesků z polské vody

28. srpna 2012 v 10:00 | Anee
Ahojky, mám tu pár fotek z Polska, když jsme byli na vodě. :) Jen tak, když jsem něco pěknýho uviděla.. :)


Začněme mojí kamarádkou. Původně jsem ji večer do vody zahnala kvůli úplně jiné fotce, ale tahle vyšla nakonec nejlíp.. :D

Oční záležitost

21. srpna 2012 v 8:35 | Anee
Nevím jak jinak to nazvat.. Je to moje srdeční záležitost, ale s očima, tak co jinýho!? :D
S kámoškou jsme byli týden v Polsku na vodě. Hned potom jsem jela na soustředění, ale to je vedlejší. Kámoška má prostě nádherný oči! A taky se nerada fotí.. Takže mám jen detail jejího oka. Je trochu upravená, ale rozhodně ne tolik jako to na první pohled působí..!


Anee

V dresu

8. srpna 2012 v 10:00 | Anee
Tak tady je druhá část fotek Helči. Tentokrát v dresu. Myslím, že jsou povedenější než předchozí v normálních šatech.. Má to být dárek pro jejího kluka - hokejistu.. Tak doufám, že bude spokojená.Z této fotky mám, abych pravdu řekla, největší radost. :)

Helenka

3. srpna 2012 v 12:28 | Anee
Další focení o které mě kámoška poprosila. Vždycky mě to potěší, když chce někdo fotky ode mě. O:) Mám s ní 2 typy fotek. Jedny dalo by se říct normální a druhé v hokejovém dresu. Protože ty fotky jsou dárek pro jejího kluka, který je hokejista. :) Zatím mám upravené jen ty normální v šatech. :)

just touch the summer atmosphere..

23. července 2012 v 21:57 | Anee
Ráda experimentuji a poslední dobou jsem ujeta na hodně světlé fotky. Táákže jsem se rozhodla pohrát si s dlouhým časem. :) Nevím, celkem se mi to líbí. Hlavně to jak je to neuvěřitelně přesvícené. :D


Co myslíte?
Anee

a half of Claire.

21. července 2012 v 16:25 | Anee
Ahoj, mám tu jeden pokus. Jde o pokus ve photofilteru.. chci po vás názor, jak se vám to líbí, jestli to není přehnané atd.. Poprvé jsem si hrála takhle s barvami a nevím jestli to je dobré, či ne. :)

Anee
 
 

Reklama