a girl. 15 years old. always smiling. loving photography and chocolate. and she starts again. that's all.

Reklamy pište sem (u ostatních článků je okamžitě mažu) nebo nejlépe vůbec!

Moje fotografie nyní i na Facebooku. :)

Blog


Bla, bla, bla..

Když nechápete dnešní společnost

10. února 2013 v 21:17 | Anndula
Ne, nehodlám tu psát o tom, jak to bývalo dřív jiné, lepší atd. To rozhodně ne, jelikož já o "dřívější době" nemůžu vůbec vyprávět. Jen poslední dobou zjišťuji, že se kolem mě dějí věci, které nechápu. Spolužačky šílí z One Direction, z Justina Biebra a z dalších amerických popových hvězdiček. A já si říkám, proč já ne? Je se mnou něco špatně? Ne, jen jsem se nenechala strhnout vírem, který je předurčený společností.

I'm sorry, I'm not crazy...

9. července 2012 v 12:09 | Anee
Hi guys! Právě mi skončil takový příměstský tábor - X-Large english city camp. Byl to můj snad nejlepší týden života! Seznámila jsem se tam se spoustou nových lidí (i z ciziny). Byli tam Američani, Norové, jeden Kanaďan! Celý týden jsem mluvila hodně anglicky, což bylo fakt dokonalé!
Hlavně ti američani - jsou naprosto šílení! A to jsem si myslela, že jsem takový trochu šílenější, ale na ně fakt nemám :D Ještě že existuje Facebook. Tolik skvělých lidí a já je uvidím až za rok.. :/

Dvě fotky o ničem ;)

Krásné 2. místo

8. června 2012 v 17:20 | Anee
Čuste, tak už bylo vyhlášení fotosoutěže "Tři" a skončila jsem 2. :) Jsem opravdu překvapená, ale poté co jsem viděla ostatní fotky soutěžících, tak trochu jsem si řekla, že kdybych se neumístila, tak by mě to opravdu naštvalo... První byl můj kámoš, který vyfotil ptáky, jak letí ve tvaru trojky. Měl to fakticky dobrý, i když kvalita pokulhávala...

A s jakou fotkou jsem se tedy umístila?

Like an Angel O:-)

6. června 2012 v 19:50 | Anee
Hoj, hoj, všichni kdo sem ještě zabloudíte.
Poslední dobou jsem celkem dost vytížená jak školou, tak i různýma akcema (ne, ani mi to nevadí). Jen mě štve že opravdu zanedbávám blog.

Mám teď několik lidí, kteří po mě chtějí abych je šla fotit (lidi, to je úžasný!) Jsem z toho úplně paf... Nicméně, čím víc chodím s někým nebo někam fotit, tím víc fotek musím upravovat a různě stahovat a o to víc kašlu na blog. Je pravda, že hodit na fotku "podpis" je otázka asi půl minuty a fotek na blog nebudu dávat 50, ale přesto to nějaký čas zabere. (Zvlášť přidávání na blog.cz)

Nechci vám tu slibovat hory doly, přece jenom jsem teď každý víkend zaneprázdněná, furt nějaká akce nebo závody, ale pokusím se přidávat fotky (nebo jiné články). Už jen protože mě opravdu zajímá názor ostatních... (u fotek a u toho co vytvořím, jinak je mi to celkem u.. však vy víte kde ;D)

(abyste nezapomněli jak vaše neskutečně lenivá adminka vypadá ;D)
Anee

Skoro až na Ukrajinu

4. května 2012 v 7:02 | Anee
Ahoj, tak odjíždím. :) Kam? Na hranici Polska, Ukrajiny a vlastně i kousek od Slovenska. Jedeme s rodinou a se známýma... budeme tam chodit na tůry :D Jo, musím říct, že se těším. Sice zameškám dva dny ve škole a budu muset dopisovat, ale co. :)
Na 100% budou fotky. I kdyby jenom té krajiny (jakože je prý nádherná a nejspíš, že většina lidí tam nebyla), ale myslím, že i jiné.
Ale asi přednastavím jeden článek s fotkama M. a K.

Jinak co se týče školy.. dneska jsme psali z Biologie a... Mám 9,5 bodů z 10! Já! Z Biologie! :D Jsem v eufórii, protože já a Biologie to nejde dohromady.. Ale možná je to látkou - doktor nikdy nebudu, ale ochránce životního prostředí možná i jo :D

Mějte se a přežijte poslední den školy :P
Anee

Prostě přijata..

13. března 2012 v 0:37 | Anee
Ahojky,
jo je trochu pozdě (hmm.. půl jedné?), ale já nejsem doma a zítra také neplánuju jít do školy. Jsem na horách a budeme zde do konce týdne (paráda, vyvleču se z několika písemek :D). Já osobně lyžuju, ale dříve jsem i snowboardovala... ale pak jsem se jednou neuvěřitelně vysekala a od té doby mám v hlavě blok a už to neumim :D Takže stále lyžuju, ALE dnes jsem objevila snowbledy. Je to daleko lepší než normální lyže! :P Zkuste to!
Co se týče nadpisu... Dávala jsem přihlášku do fotografického klubu (odkaz v menu --> oblíbené) a dnes jsem zjistila, že mě přijali :) Jsem opravdu moc ráda, i když jsem byla vzata jen z poloviny (přijímají dvě holky). Chápu to, protože kdy se podívám po jiných stránkách, moje fotky stojí za... dvě věci ( :D ) Nojo... ještě se mám toho sooustu učit. ;)
Ale hlavní, že mě to baví, ne? :P
Anee

Další závody, které jsem přežila..!

5. března 2012 v 13:07 | Anee
Čus,
tak jsem včera byla na závodech v Jablonci n. Nisou. Běžela jsem štafetu 3x300m a... no, jak se k tomu vyjádřila jedna kámoška - nebylo to nejhorší! :D Nebyli jsme poslední, takže jsme celkem i spokojení. Jen úplně nesnáším naše dresy. Postupně se zkracují a bůh ví v čem budeme běhat tak za 5 let. :D
Sice, když jsem doběhla, tak se mi zatmívalo před očima, ale nakonec jsem si dala sendvič od trenérky (dělala pro 7 lidí :D) a už to bylo fajn...

Mám na fotografickém klubu fotografický týden (včera mi skončil), takže sem uřčitě piřdám nové fotky. ;)

Jinak.. udělejte si Tiramisu - je to výborný!
Anee

Vlastnoručne ušité šaty (fajn no, i s šicím strojem!)

26. ledna 2012 v 20:47 | Anee
Ahojky :)
Tak pořád jsem nemocná, ale konečně jsem se dokopala k tomu abych vám ukázala mé ušité šaty! Tak co? Chcete je vidět?

einfach sondere

17. ledna 2012 v 22:14 | Anee
Hallo,
mein Besucher. Alles ist sondere und ich weiß nicht. :( Wir der Test auf Deutsch heute geschrieben, aber das ist nicht die Problem. Ich habe keine Stimmung - ich schreibe das Referat von dem Buch ,,Wir Kinder vom Bahnhof ZOO". Das ist rechts real Geschichte! Traurig :'(

Ich habe der Überblick! :D
Anee
P.S. Und warum schreibe ich in Deutsch? Weil ich Deutsch gern :)
P.P.S. Du verstehst mich nicht? Benutzst der Übersetzer ;)

Ať už skončí týden...

12. ledna 2012 v 18:18 | Anee
Tento týden jsem úplně a naprosto.. jak to říct slušně? Nevím. Od pondělka jsem za den nenaspala snad ani 5 hodin. Jednou jsem se učila na ájinu, pak zase dělala projekt, pak jsem byla na počítači... Už vlastně nejsem ani tak unavená, ale zase mám šíleně blbou náladu! Jsem buď naštvaná, nebo je mi něco líto a pak brečím. Většinou mi začnou štípat oči a já rychle zamrkám, ale stejně.. zdá se mi, že se všichni proti mě spikli! Na zítra mám děják, který neumim a přesto sedím u počítači a píšu blog. Naprosto neuvěřitelný.

Jó teď jsem si vzpomněla na něco, co mi ještě více zvedne náladu. Dnes jsem dostala trojku z chemie, atkže na vysvědčení bude též trojka... O JEDEN A PŮL BODU!! (To je v jejích písemkách skoro nic) Ale podstatou je, že jsem to ještě neřekla rodičům... nějak nebyl čas.

Tak já se jdu pokusit naučit děják (1. světová válka). Mám na vás dotaz, jak se vy učíte? Já si ten text, třeba pěkně přepíšu a pak se to učim z toho pěkně napsanýho, zároveň jsem se to naučila tím jak jsem si to přepsala. :D
Anee
 
 

Reklama