a girl. 15 years old. always smiling. loving photography and chocolate. and she starts again. that's all.

Reklamy pište sem (u ostatních článků je okamžitě mažu) nebo nejlépe vůbec!

Moje fotografie nyní i na Facebooku. :)

Blog


Zimní spánek a žádné fotky..

10. ledna 2013 v 19:55 | Anna
Ano, je to tak. Já a můj Nikon máme už od začátku prosince zimní spánek. Tedy spíš on než já, protože nejsem věčně doma a foťák mi leží pěkně v obalu - hlavně aby se na něj neprášilo, že? Nějak v té zimě nevidím inspiraci na focení. Nevím co fotit, protože kolem mě nic není. a když už bych si chtěla naaranžovat kamarádku, nemá čas. Takže máme s Nikonem takový fotografický zimní spánek. Doufám, že aspoň v únoru se to trošku zlepší.Dva králové na cestě.. aneb naše výprava s charitou našeho města do ulic. Už potřetí jsem se účastnila tříkrálové sbírky a i když na nás byli někteří lidí mrzutí a opravdu i hnusní a bolely nás nohy, nejspíš se příští rok zase přihlásím. Jednou za rok si chci vybírat kostým, nabarvit se na černocha a pozorovat lidi na ulicích, jak se na vás zvláštně koukají. Haha.
Inspiraci na tuto fotku jsem našla na mém fotokroužku, kde nám učitel ukázal jednu zvláštní fotku, která byla vlastně úplně obyčejná, jen převrácená o 180°. Tolik to s tou fotkou udělalo, že jsem chtěla zkusit, jestli se to podaří s každou.
Zjistila jsem, že s každou ne, ale u některých fotek vypadá přetočení zajímavě. U téhle fotky se mi zvlášť líbí kompozice "v odrazu", který je vlastně v horní části fotografie. :) Upozorňuji, že je fotka focena na mobil, čili žádná kvalita, mně šlo o kompozici a nápad.

Chci se pokusit znovu rozchodit tento blog, i když to bude těžké, jelikož většinu fotografií hned cpu na Facebook a jak už jsem psala, máme právě zimní spánek. Jsem ráda, že je na Fotografii nový projekt u kterého doufám, že nás z toho spánku probere. Děkuju moc tomu jednommu návštěvníkovi, který mi načetl aspoň nějaké číslo v návštěvnosti. :)
Anna
 


Komentáře

1 Rammer Rammer | E-mail | 22. ledna 2013 v 1:35 | Reagovat

Moc se mi Tvé fotky líbí,jak už jsem Ti vlastně několikrát říkal.Drážďanské semafory jsou pecka:-) tam je snad zachycen i ten ruch té ulice.Teda holka jak Ty to děláš..... jenom doufám že ten jeden návštěvník co Ti dělá učast nejsem já :-))) chodím tady na čumendu co máš nového.Někdy Ti pošlu na mail co jsem zkoušel já za fotky nesmíš se ale polekat :-)))) proti Tobě jsem packal :-))

2 Anna Anna | Web | 27. ledna 2013 v 0:37 | Reagovat

[1]: Ahoj, děkuju za pochvalu :) Semafory byl jen takový pokus, který mě celkem i mile překvapil.
Co se týče mé návštěvnosti, jelikož jsem od října přidala asi jen tři články, výrazně klesla, ale zkouším se zase víc zapojovat. Více teď přidávám fotky na Facebooku, ale vím, že ten někteří lidí nemají..
Ani bych se nedivila, že ten jeden návštěvník budeš ty ;D
Klidně fotky pošli, ráda se podívám. ;) Ale já teda taky nejsem nějaký přeborník!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama