a girl. 15 years old. always smiling. loving photography and chocolate. and she starts again. that's all.

Reklamy pište sem (u ostatních článků je okamžitě mažu) nebo nejlépe vůbec!

Moje fotografie nyní i na Facebooku. :)

Blog


Leden 2013

Teplá zima

27. ledna 2013 v 0:31 | Anndula |  Fotografie
Focení s Leou dostalo opravdu zajímavý spád! Netušila jsem, že se k tomu dobrovolně přihlásí, ale jsem ji za to vděčná. Nemám ráda fotky, kde je člověk zabalený do pěti vrstev.. nebo spíš obecně nemám ráda zimu. Fotky se mi zdají jako takové "osvěžení" do tohoto nepříjemného období. :)


Zatím ještě fotka odpovídající počasí a teplotě.

Drážďanské semafory

16. ledna 2013 v 21:44 | Anndula |  Fotografie
Ahoj!
Teď jsem si vzpomněla, že jsme byli se třídou v Drážďanech a já se pokusila fotit "street foto". No, abych pravdu řekla, chtěla jsem jen vyfotit ty semafory a řekla jsem si, proč se nepokusit o něco "umělečtějšího"? Takže trochu zoufalý pokus o "street foto". Ale zkusila jsem si něco nového. :)

Zimní spánek a žádné fotky..

10. ledna 2013 v 19:55 | Anna
Ano, je to tak. Já a můj Nikon máme už od začátku prosince zimní spánek. Tedy spíš on než já, protože nejsem věčně doma a foťák mi leží pěkně v obalu - hlavně aby se na něj neprášilo, že? Nějak v té zimě nevidím inspiraci na focení. Nevím co fotit, protože kolem mě nic není. a když už bych si chtěla naaranžovat kamarádku, nemá čas. Takže máme s Nikonem takový fotografický zimní spánek. Doufám, že aspoň v únoru se to trošku zlepší.