a girl. 15 years old. always smiling. loving photography and chocolate. and she starts again. that's all.

Reklamy pište sem (u ostatních článků je okamžitě mažu) nebo nejlépe vůbec!

Moje fotografie nyní i na Facebooku. :)

Blog


Červen 2012

Ehm ehm, "na fotbale"

28. června 2012 v 22:13 | Anee |  Fotografie
:DD čaute, se školou jsme měli jednu takovou akci. V našem městě jsou dvě gymnázia mezi, kterými je už dlouhodobá "rivalita". V uvozovkách, protože si z toho dělá každý srandu, ale mám na té druhé škole několik výborných a nejlepších kámošů. Vždy koncem roku hrajou tyhle školy proti sobě fotbalové zápasy. Studenti proti sobě a pak si to mezi sebou rozdají i profesoři. (Už druhý rok to naše škola projela se studentama a s profesorama zvítězila, ale to je jen vedlejší vsuvka ;D)

Vzala jsem sebou foťák (hlavně kvůli kámošce, která původně plánovala vzít její štěně - nakonec to nedopadlo :/), takže jsou i nějaké celkem pěkné fotky. Nečekejte fotbalové záběry v akci - fotbal mě totiž vůbec nezajímá!Zatanči si se sluncem!

24. června 2012 v 14:23 | Anee |  Fotografie
Ahoj :)
zjistila jsem, že jsem zapoměla na jedny fotky. :D Byla u mě kámoška a chtěli jsme jít fotit, ale... můj tatínek si zabral foťák, protože měl nějakou akci, takže jsem zůstala s její digitálem. Jsem si vědoma TOLIKA chyb, že je nebudu ani vyjmenovávat. Nejhorší je snad ta příšerná křivost. Fotila jsem to vleže a vůbec jsem si to neuvědomila do té doby, než jsem vstala. :D


Dlouhý týden bez počítače

17. června 2012 v 13:20 | Anee
Čau, tak se nám doma trochu podělal počítač. Stalo se něco s obrazovkou a ještě týden to bude v opravně. Tím bych chtěla odůvodnit žádné nové články atd. Teď jsem u kámošky na noťasu. :) Štve mě to i kvůli škole... na počítači dělám většinu věcí do školy! :D No jsem zvědavá jak to bude
zatím se mějte :)
Anee

Travička zelená...

14. června 2012 v 16:02 | Anee |  Fotografie
Když už tedy prší, tak se musí vytáhnout foťák. Jó, vím, hrozně moc originální fotka! Tráva pokropená kapkama... ale já jsem za tuhle fotku ráda! Alespoň mi dokazuje, že můj foťák není zas tak špatný a dokáže i celkem pěkně zaostřit. :)
Foceno na naší chalupě (ostatně jako většina fotek přírody O:))


M.

12. června 2012 v 17:03 | Anee |  Fotografie
Ahoj, tak jsem jednou byla zase fotit s kámoškou. :) Je to už trochu dýl, ale až teď jsem se rozhodla je dát sem. Je jich jen pár. ;)
(Naučila jsem se parádně retušovat, takže jsem se na některých fotkách vyřádila ;D)


Krásné 2. místo

8. června 2012 v 17:20 | Anee |  Bla, bla, bla..
Čuste, tak už bylo vyhlášení fotosoutěže "Tři" a skončila jsem 2. :) Jsem opravdu překvapená, ale poté co jsem viděla ostatní fotky soutěžících, tak trochu jsem si řekla, že kdybych se neumístila, tak by mě to opravdu naštvalo... První byl můj kámoš, který vyfotil ptáky, jak letí ve tvaru trojky. Měl to fakticky dobrý, i když kvalita pokulhávala...

A s jakou fotkou jsem se tedy umístila?

Like an Angel O:-)

6. června 2012 v 19:50 | Anee |  Bla, bla, bla..
Hoj, hoj, všichni kdo sem ještě zabloudíte.
Poslední dobou jsem celkem dost vytížená jak školou, tak i různýma akcema (ne, ani mi to nevadí). Jen mě štve že opravdu zanedbávám blog.

Mám teď několik lidí, kteří po mě chtějí abych je šla fotit (lidi, to je úžasný!) Jsem z toho úplně paf... Nicméně, čím víc chodím s někým nebo někam fotit, tím víc fotek musím upravovat a různě stahovat a o to víc kašlu na blog. Je pravda, že hodit na fotku "podpis" je otázka asi půl minuty a fotek na blog nebudu dávat 50, ale přesto to nějaký čas zabere. (Zvlášť přidávání na blog.cz)

Nechci vám tu slibovat hory doly, přece jenom jsem teď každý víkend zaneprázdněná, furt nějaká akce nebo závody, ale pokusím se přidávat fotky (nebo jiné články). Už jen protože mě opravdu zajímá názor ostatních... (u fotek a u toho co vytvořím, jinak je mi to celkem u.. však vy víte kde ;D)

(abyste nezapomněli jak vaše neskutečně lenivá adminka vypadá ;D)
Anee