a girl. 15 years old. always smiling. loving photography and chocolate. and she starts again. that's all.

Reklamy pište sem (u ostatních článků je okamžitě mažu) nebo nejlépe vůbec!

Moje fotografie nyní i na Facebooku. :)

Blog


Že trošku bloudím mimo realitou...

10. prosince 2011 v 20:47 | Anee |  Teď mám slovo já!
, že lidi v běžným světě šedivý jsou.


Bloudím už delší dobou, bloudím stále častěji... a už mě to pomalu přestává bavit. Chci se stáhnout, nechci myslet na to co mě vlastě čeká.. Ale nejde s tím přestat, je to jako droga.
Život je boj. Tak se tu všichni pozabíjejte a já bych sdovolením prošla.


Poslední dobou už neprožívám ty usměvavé, šťastné, bláznivé a vtipné dny. Je to za mnou a teď zrovna si užívám ty temné dny, kdy bych nejradši zůstala sama venku a jen tak chodila po tichých temných a liduprázdných ulicích. Už nemám sílu na hádky doma, na problémy s učení a ještě hůř na neshody s kámoškama. Více se teď bavím s klukama, ale jak mám blbou náladu, jsem na ně čím dál víc hnusná.
Někdo by to nazval depka. Já říkám, že bloudím mimo realitou.
Ponořím se do jiného světa. Dívám se na filmy, seriály, čtu knihy, nebo jen tak přemýšlím a myslím na něco krásnýho. Štve mě to! Ale proč s tím nepřestat, když je to tak jednoduché? Člověk tak unikne před vším tím stresem a už je někde jinde.
Je to také jeden z důvodů, proč bych chtěla chodit do dramaťáku (ale mamka nechce). Člověk tam je někým jiným, a do reality se vrátí až když to celé skončí.
Ještě s tím nechce skončit... ale třeba přijde čas, kdy budu muset.
Anee
 


Komentáře

1 Charlotte Charlotte | Web | 11. prosince 2011 v 0:22 | Reagovat

ahoj...ešte k tomu designu. vieš nemám toľko času čo kedysi. ale tak snažím sa stále tvoriť, keď je čas. len pri designoch na prianie je to niekedy ťažké - jednak je ťažké vyhovieť všetkým, lebo píše stále viac ľudí, potom je ťažké splniť ich predstavy... a nehovoriac o tom, že design je aj tak vlastne len akoby na jedno použite. preto skôr chcem všetko robiť cez voľné designy na stiahnutie. i keď teba poznám už dlhšie a už som ti aj robila designy.. ;) nasmerovala som ťa tiež na tie, čo už mám na blogu...ale ak sa ti nič napríklad nepozdávalo, tak mi napíš na blog (radšej ako na mail - lebo na ten niekedy zabúdam chodiť :D), napíš mi aké máš predstavy...a ja sa posnažím nejaký taký spraviť a pridať do free. môže byť?

2 Peťule Peťule | Web | 14. prosince 2011 v 17:19 | Reagovat

Souhlasím. Život tě obtížný a občas prostě mimo realitu utečeme. Dělám to taky, jsem nepříjemná na ostatní. Je to jakési prokletí a vlastně se mi ani do reality moc nechce.

3 Meis. Meis. | Web | 15. prosince 2011 v 20:56 | Reagovat

Je zima. Temné období, sluníčka se lidskému organismu nedostává tak často, tlak jak ve škole, tak doma.. a ještě předvánoční stresy.. je toho hodně co právě teď může ovlivňovat náladu. Nemysli si, že jsi jediná. Zažívám to docela často, ale někdy je potřeba říct dost. Povznést se nad všechny ty věci, co nás denně trápí. Život máme jenom jeden.. ale stejně to děláme. (já to nechápu:D!)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama