a girl. 15 years old. always smiling. loving photography and chocolate. and she starts again. that's all.

Reklamy pište sem (u ostatních článků je okamžitě mažu) nebo nejlépe vůbec!

Moje fotografie nyní i na Facebooku. :)

Blog


Není důležité být člověkem úspěšným, ale čkověkem, který za něco stojí

6. prosince 2011 v 20:43 | Anee |  Teď mám slovo já!
Ale právě tohle nikdo nebere na vědomí. Všichni se snaží dostat co nejvýše, aby o nich bylo slyšet, aby o nich všichni věděli. Chtějí mít moc a chtějí mít oproti ostatním navrch. Chtějí být prostě lepší. Tohle jim nikdy nikdo nevymluví. Buť se naučí žít s tím, že se to nejspíše nestane anebo se z toho sami dostanou. Sami si uvědomí, že život není jen o slávě, penězích a moci.Sama mám zkušenost (a stále sbírám zkušenosti) o tom jaký je to pocit, když o vás lidé ví. Když bych to řekla přehnaně, byla a někdy stále jsem posedlá mocí. Kolikrát si ve třídě přeju aby třeba mě někdo zvolil předsedkyní třídy, abych já měla nastarost nějaký úkol.. Většinou se učitel zeptá, jestli si to někdo chce vzít dobrovolně a většinou se také nikdo nepřihlásí. Problém spočívá v tom, že když na tu funkci nebudu stačit a přihlásila bych se dobrovolně, všichni to budou svádět na mě. Místo toho sedím jako puťka a doufám, že někoho napadne navrhnout mě. V tom případě, bych to mohla svádět na druhé, že na to nestačím, že mě oni neměli navrhovat.
Nevím jestli mám být ráda nebo ne, když mě nikdo nenavrhne a nakonec to všechno dělají ti 3 vyvolení, kteří jsou jakoby značka naší třídy. Zamrzí to..
Jsem si ale naproto jistá, že jsou i lidé, kteří jsou mým pravým opakem. Nikdy nechtějí být něco jako předseda třídy, či být jinak středem pozornosti. Těm lidem tak trochu závidím. Nesnaží se u cizích lidí, ale u přátel. A to by mělo být to hlavní!
Na co vám bude sláva, moc a peníze, když jediné co vám bude chybět jsou hlavně ti přátelé?
Teď to říkám jak vám tak sobě: Není důležité být člověkem úspěšným, ale člověkem, který za něco stojí!
Anee
Ráda uslyším i tvoji příhodu nebo názor :)
 


Komentáře

1 Meis. Meis. | Web | 6. prosince 2011 v 21:37 | Reagovat

Souhlasím s tebou:). Nejsem sice tak ambiciózní a do takovýchhle věcí už se moc nezapojuju, hlavně co jsem přešla na gympl. Na základce mě takové věci bavily. Na gymplu je takových "vůdců" více a navíc se po mých špatných zkušenostech už nemám potřebu nějakým způsobem angažovat.
Pokud se to týká ale i jinýc věcí, taky často čekám, jestli třeba někoho napadnu já.. že by se třeba mohli jenom na něco zeptat. Nebo že by mi mohli říct, když se někam chystají.. ale neřeknu nic. Ale někdy je to možná lepší, něco říct, protože - Líná huba, holé neštěstí.;)

2 Anee Anee | Web | 7. prosince 2011 v 9:27 | Reagovat

[1]: Přesně tak. Na základce jsem byla ten ,,vůdce" ale na gymplu se nás takových našlo více. A já byla jedna z těch slabších..

3 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:03 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama