a girl. 15 years old. always smiling. loving photography and chocolate. and she starts again. that's all.

Reklamy pište sem (u ostatních článků je okamžitě mažu) nebo nejlépe vůbec!

Moje fotografie nyní i na Facebooku. :)

Blog


Prosinec 2011

Z Rakouska rovnou do postele

26. prosince 2011 v 10:00 | Anee |  Fotografie
Čus..!
Tak jsem se vám vrátila. Nakonec jsme to stihli v 5 hodin ráno. Domů jsem přijela o půl šesté a do šesti jsem si povídala s mamkou. Pak jsem zalezla do postele a probudila jsem se až o půl jedné (23.12.). Jo já vim, že píšu o něco později, ale nějak nebyl čas. To víte, vánoce ve dveřích a mamka by jen uklízela. Slíbila jsem vám nějaké fotky a také to dodržím.
Chci se vám ale omluvit za rozmazání očí mých kámošek. Bohužel nevím jestli by jim nevadilo, kdyby se jejich fotky jen tak válely na internetu... Toť vše k povídání... no snad jen, že jsme si to tam neuvěřitelně užili!!

Foceno ze sjezdovky. Byly tam krásně upravené..♥


Veselé Vánoce...

24. prosince 2011 v 14:37 | Anee |  Blog
.. a šťastný nový rok. Víte co jsem zjistila?
Když někomu napíšete štastný Nový rok, myslíte tím jen 1. ledna, ten den se totiž nazývá Nový rok. Ale když napíšete šťastný nový rok s malým n, myslíte tím všech následujících 12 měsíců.
Takže proto vám nepřeji šťastný Nový rok, ale

Šťastný nový rok!

Anee

Náš vánoční stromeček 2010

Už jen den...

17. prosince 2011 v 14:18 | Anee |  Bla, bla, bla..
A pak mizím. Do Rakouska. :) Na výběrový lyžák od nás ze školy. Budeme tam s kámoškama úplně nejmladší, takže se vlastně i trochu bojím. Ale rozhodně si užijeme alespoň to lyžování. :D
Odjíždíme hned zítra ráno a vracíme se 23.12. ráno. Takže ještě stihnu udělat nějaké dárky. :P Mějte se tu fajn. :) Určitě tam vezmu foťák, takže v pátek možná přidám nějaké fotky... ale jisté to není ;)
Anee

Čtení pomáhá.. ale opravdu!

16. prosince 2011 v 23:39 | Anee |  Teď mám slovo já!
Možná už jste slyšeli o projektu Čtení pomáhá. A jestli ne? Nevadí, právě se vám ho pokusím přiblížit.

Dozvěděla jsem se o tom ve škole. Učitelka nám o tom něco povídala a mě, jakžto vášnivou čtenářku to velmi zaujalo. Web ctenipomaha.cz přispíá různých charitám s různými účely. Stačí jen přečíst knížku, která je na jejich seznamu a pak odpovědět na čtyři otázky týkající se té danné knihy. Zkoušela jsem odpovídat i a otázky knih, které jsem viděla jen ve filmové podobě, ale nedá se to. Opravdu se ptají na detaily, které jsou jen v knize.
Zdá se mi to jako dobrý zbůsob pomoci dobrým věcem. Podívejte se, když tak se i zaregistrujte a pomozte dobré věci. ;)

Že trošku bloudím mimo realitou...

10. prosince 2011 v 20:47 | Anee |  Teď mám slovo já!
, že lidi v běžným světě šedivý jsou.


Bloudím už delší dobou, bloudím stále častěji... a už mě to pomalu přestává bavit. Chci se stáhnout, nechci myslet na to co mě vlastě čeká.. Ale nejde s tím přestat, je to jako droga.
Život je boj. Tak se tu všichni pozabíjejte a já bych sdovolením prošla.

Není důležité být člověkem úspěšným, ale čkověkem, který za něco stojí

6. prosince 2011 v 20:43 | Anee |  Teď mám slovo já!
Ale právě tohle nikdo nebere na vědomí. Všichni se snaží dostat co nejvýše, aby o nich bylo slyšet, aby o nich všichni věděli. Chtějí mít moc a chtějí mít oproti ostatním navrch. Chtějí být prostě lepší. Tohle jim nikdy nikdo nevymluví. Buť se naučí žít s tím, že se to nejspíše nestane anebo se z toho sami dostanou. Sami si uvědomí, že život není jen o slávě, penězích a moci.

Koťáko

1. prosince 2011 v 19:34 | Anee |  Fotografie
Hrající si koťáko.. trochu starší fotky