a girl. 15 years old. always smiling. loving photography and chocolate. and she starts again. that's all.

Reklamy pište sem (u ostatních článků je okamžitě mažu) nebo nejlépe vůbec!

Moje fotografie nyní i na Facebooku. :)

Blog


Říjen 2011

On mi umřel...!

31. října 2011 v 16:19 | Anee |  Bla, bla, bla..
Jak mi to mohl udělat? Proč mě opustil..? Ano, vím, že byl už starý, ale proč udělal zrovna tohle? Co já budu bez něj dělat? Už je to tak... už nikdy si s ním nebudu hrát nebo poslouchat písničky, nebo fotit fotky. Už je nadobro pryč...
A teď..? Teď mám místo něj tu blbou krabici...
Můj senzační mobil Nokia 3120 classic... R.I.P. (Rest in peace = odpočívej v pokoji; to jsem se dozvěděla včera na FB :D)

Anee

jak se čte 800 stran.

23. října 2011 v 22:02 | Anee |  Bla, bla, bla..
Víkend rychle končí a já se budu znovu hnát do naší promrzlé školy. Nechce se mi, ale jedna věc mě tam opravdu láká. Kamarád mi půjčuje knížku Harry Potter a já, jelikož už jsem dočetla 5. díl, bych od něj chtěla 6. Nejradši bych ale zůstala doma, zalezlá v posteli a užívala si tepla zatímco by jiní venku mrzli pod čepicemi a šálami.
Cítím se trochu blbě, když vidím, jak jsem hrozně ponořená do jiného světa. Poslední dobou, jsem hlavně ponořená do knížek a čtu. Třeba HP 5, která má 800 stran jsem přečetla za... 5 nebo 6 dní. Nevnímám okolí nevnímám svět. Nebylo by také divu, kdybych dostala z posledního testu z angličtiny nedostatečnou...
To co mě také trápí je spánek. Vždy se do postele dokopu až o půl jedenácté a do čtvrt na dvanáct si čtu (jak jinak než HP). Ano, můžete si také všmout kolik je teď, že..?
Zkuste si užít ten chladný, ne moc příjemný podzim ;)
Anee

Ta krása květin...

20. října 2011 v 17:47 | Anee |  Fotografie
..je nepopsatelná aneb, když jsem se pustila do upravování :) Smazala jsem původní fotky a místo nich sem dám ty trochu upravené :)


Colored Bubble

18. října 2011 v 17:19 | Anee |  Fotografie
Našla jsem pár fotek, ještě z léta, když jsme byli na chalupě. Upravila jsem je a konečně můžou vylézt na svět :)

Západ slunce

15. října 2011 v 15:08 | Anee |  Fotografie
Čau,
konečně přidávám ty fotky :D Jsem nemocná, takže se nudím a koukám na Partičku... :) Jsou to fotky jen vybrané z jednoho večera. Mě se osobně moc líbí, jak vám? :)


Pro zobrazení všech obrázků, klikněte na předchozí fotku
Anee

Stezka odvahy..?

8. října 2011 v 14:23 | Anee |  Bla, bla, bla..
Čau,
dnes jsem přijela od Lejly. Bylo to tam fajn, ale nemáme žádné fotky ani videa :D (No, pár fotek se najde ;))

Včera jsem šli v 7 hodin tajně 4 km nějakam doprčic a asi 1 km byl lesem. Musím fakt přiznat, že jsem se bála a čekala z kterého stromu na nás vyskočí nějaký úchyl! Cestou zpátky jsme šli po silnici. (Jak jsem řekla: ,,Radši ať mě něco přejede, než aby mě zabil nějaký úchyl!") Měli jsme být do 9 doma y my přišli o půl desáté... Problém z toho naštěstí nebyl :D
Teď se tomu musím hrozně smát, ale fakt jsem byla podělaná strachy.

Brzy sem hodím fotky Lejly i fotky z chalupy (které slibuju už asi týden :D)
Anee

Fotky budou zítra... dnes debilní závody

6. října 2011 v 20:30 | Anee |  Bla, bla, bla..
Dneska jsem měla perfektně naplánovaný den.
Škola do půl čtvrté --> Závody od čtyř --> v pět sraz s kámoškou jdeme nafotit nějaké fotky do parku --> doma učení a došívání šatů --> a nakonec jít brzo spát. Bohužel život si pro mě přichystal trochu něco jiného :/

Že by fotografka... co neumí s foťákem...?

4. října 2011 v 22:29 | Anee |  Bla, bla, bla..
Ahojky,
to byste neuvěřili co se mi stalo. O víkendu jsem byla na chatě a sousedka tam měla kámošku. Obě dvě to jsou úžasně modelky a my máme senzační foťák. Takže jsem s nima nafotila hodně fotek. Bohužel, neumím ovládat foťák, takže ty fotky nejak nemohu dostat do počítače :D Taťka se na mě celkem zlobí, že jsem něco nejspíš udělala s kartou atd... Jestli ty fotky nedostanu z toho foťáku, tak...!!! Fakt mě to naštve.

Jdu se dívat na Sběratelé kostí
Anee
P.S. Jakmile (jestli vůbec) ty fotky přetáhnu do počítače, tak vám je sem určitě hodím. :)