a girl. 15 years old. always smiling. loving photography and chocolate. and she starts again. that's all.

Reklamy pište sem (u ostatních článků je okamžitě mažu) nebo nejlépe vůbec!

Moje fotografie nyní i na Facebooku. :)

Blog


Rozhovor → Bubblegum

11. března 2011 v 10:00 | Angee.na |  Rozhovory
Mám pro vás další rozhovor, tentokrát s mou oblíbenou blogerkou Bubblegum.
Tučné věty jsou mé a věty napsané kurzívou jsou Bubblegum

1/ Jaká si myslíš, že jsi povaha? Jsi spíše cholerik, sangvinik, melancholik nebo flegmatik?

Podle několika testů, které jsem si dělala na internetu a v psychologii jsem úplně přesně na hranici sangvinik - cholerik, ale pro okolí jsem flegmatik, protože se dokážu tvářit, že je mi opravdu úplně všechno ukradené, ale není to tak. Souhlasila bych s tím, že jsem částečně cholerik, protože jsem hodně výbušná a měním nálady, ale zároveň i sangvinik.

2/ Každý má v životě nějaký vzor nebo někoho na koho může vzhlížet. Jak jsi na tom ty? Máš nějakou ,,hvězdu" (nebo člena rodiny, kamaráda) na kterou vzhlížíš nebo se snažíš nikoho nenapodobovat a jít svou vlastní cestou?
Samozřejmě se snažím nikoho nenapodobovat a vše si dělat po svém, což se né každému líbí. Je ale pár celebrit, které obdivuji. Ne že bych se snažila být jako ony, ale zkrátka je obdivuji. Můžu zmínit třeba drzou Agátu Hanychovou, která je podle ostatních hloupá, ale všechno jí vychází, takže asi hloupá nebude nebo zpěvačku Amy Winehouse.

3/ Škola, blog, několik Affs, 1. magazín, 2. magazín, 3. magazín, další magazín tvoříš, perfektní fotky u profesionálního fotografa... Máš vůbec čas na něco jiného? Jak tohle všechno stíháš?
A to ještě 3 hodiny za den pracuji pro jednu firmu, mám několik nezmíněných brigád a podobně :D Když to tak čtu, vypadá to hrozně a sama se divím, že to stíhám. A budeš se divit, ale mám čas i na jiné věci. Nejvíce času si vyhrazuji pro svého boyfrienda, protože jsem s ním několik hodin skoro každý den, pak tu jsou také nákupy a kafování s kámoškama, sledování seriálů, čtení a podobně :) Jak to stíhám opravdu nevím, ale někdy jsem z toho všeho pěkně ve stresu.

4/ Na jakém blogu jsi začínala? Dívčí blog, blog o hvězdách nebo rovnou autorský?
Ty jo, ráda bych ti to řekla, ale nevzpomínám si. Myslím, že blog měl název niguskaa.blog.cz, ale už neexistuje. Jinak, blog nebyl ani o jednom, ale byl zaměřený na fotografie plné krve, sebevražd, gotiky a jiných násilnických fotek. Pak také na nějakou tu "uřvanou" hudbu a myslím, že tam byla i rubrika, kde jsem psala o svých kamarádech. :)

5/ Věřím, že to moc lidí nepíše hnusné komentáře, ale vím, že něco se tam najde. Píše to hodně lidí hnusné komentáře? Jak se s tím vypořádáš?
Nejvíce hnusných komentářů se vždy rozjede, když napíši pravdu - viz. článek o Krasna.cz, Nova.cz, Sebevraždě a podobně. Jsou lidé, kteří se mě zastávají, mají podobný názor na věc jako já, ale pak jsou i takový, kteří si ty hnusné komentáře prostě neodpustí, i když mě ani nikoho jiného totálně nezajímají. Většinou ty komentáře píší anonymové, lidé, kteří na sebe neuvedou blog ani jiný kontakt... no prostě zakomplexované pipky, které nic nedokázaly a místo, aby se o něco snažily, tak raději shazují ty, které se něco dělat snaží. Když je komentář ošklivý, kritický, ale dlouhý, od autora, který je starší než já a uvede na sebe blog, přečtu si ho a třeba se i poučím, ale ostatní kometnáře radši ani nečtu (když zahlédnu nějakou nadávku nebo anonym).

6/ Máš blog o sobě, nepřemýšlela jsi o vstupu do AK?
Myslím, že AK blogy "o sobě" nenávidí. V AK si totiž polovina lidí hraje na bohy, kteří umí malovat, psát nebo fotit a rozhodně mezi sebou nechtějí odpad, jako jsem já a jiné blogy podobného rázu. Ale mě je to jedno, už z hecu jsem se do AK přihlásila. Zatím čekám na ortel ;)

7/ Máš senzační fotky. Jak to s nimi je? Zaplatí ti fotograf nebo mu platíš ty? Kolik to asi zabere času a jak často fotíš?
Díky :) Fotograf mi za fotky neplatí, ani já jemu za ně neplatím. Když jedu na focení, větinou fotíme 3-6 hodin, protože se neustále převlékám, líčím, měníme interiéry a exteriéry a podobně. Abych pravdu řekla, tak v poslední době jsem se tak půl roku nikde fotit nebyla. Plánuji veškerá focení na jaro a léto, protože se lépe fotí :)

8/ Blog už máš celkem dlouho. Myslíš, že tě to bude ještě dlouho bavit?
Vzhledem k tomu, že mě blog baví už cca 5 let, tak mě to asi jen tak nepřejde.

9/ Chci znát tvůj pohled. Myslíš si, že ti psaní článků jde? Že se nakonec staneš redaktorkou v nějakém časopisu?
Z pohledu gramatiky mé články nejsou úplně dokonalé. Když se dívám na starší články, mám tam namaštěných spousty chyb. Když se na to podívám z obsahové části mých článků, tak si myslím, že mi psaní jde. Ze slohovky jsem nikdy nedostávala ošklivé známky, když jsem napsala nějakou povídku nebo báseň, všichni v mém okolí si ji chtěli přečíst. Podle komentářů a názorů čtenářek mého blogu mé články asi nebudou úplně špatné. Neříkám, že píši úžasně, ale hrozně rozhodně také ne. Doufám, že se redaktorkou v nějakém časopise (moment, vždyť to už jsem :D) - v nějakém skutečném a známém časopise stanu, už proto, abych těm, kteří ve mě nevěří a nadávají mi (viz. negativní komentáře, moje milá učitelka češtiny, apod.), dokázala, že na to mám.

10/ Myslíš, že jsi v blogovém světě slavná?
Slavná je podle mě Dominika Myslivcová, negativní slávou Lady Vanilka. Spíš si myslím, že jsem tak nějak známá a nepatřím k blogerkám, o kterých vůbec nikdo neví.

A nakonec palba 10-ti otázek:

Teď bych tě poprosila, aby jsi mi napsala první slovo, co tě napadne

1) Blog
Papír

2) Zvíře
Berrýsek

3) Lady Vanilka
Zmrzlina

4) Počítač
Notebook

5) Jídlo
Pizza

6) Muzika
I can't escape!

7) Oblečení
Extravagance

8) Láska
Tom

9) Nenávist
Závist

10) Bubblegum
Růžová

Bubblegum, jsem moc ráda, že jsi mi odpověděla na mé (někdy až přehnaně) nudné a nezáživné otázky. :D Hlavně mě potěšilo, že jsi se u každé otázky hodně rozepsala. Některé odpovědi (hlavně u palby) mě rozesmály. :D

Jestli ještě neznáte tuto blogerku a zaujala vás, podívejte se na její blog ZDE

www.x-bubblegum-x.blog.cz


Další rozhovor bude s mimořádnou... Ještě chvíli vás napnu ;) :D
Angee.na
 


Komentáře

1 Lejla ♥ Lejla ♥ | 11. března 2011 v 11:04 | Reagovat

=D Tyyy jooo, tak to chci vědět s kým =D =P

2 princeees princeees | Web | 11. března 2011 v 15:57 | Reagovat

Další kolo Miss je na světe. Omlouvám se za spoždění. Podívej se na vyhodnocení:http://princeees.blog.cz/1103/vyhodnoceni-souteze-miss-3kolo a dále se podívej na další kolo: http://princeees.blog.cz/1103/dalsi-kolo-miss-4 Pokud chceš odemně hlas, napiš si. ;)

3 Sticky Bubblegum Sticky Bubblegum | Web | 12. března 2011 v 13:19 | Reagovat

Díky za super rozhovor :)

4 Barča Sobotková Barča Sobotková | Web | 13. března 2011 v 13:49 | Reagovat

Hezký rozhovor.. Začetla jsem se , ale chtěla jsem ti říct , že tvůj Čertík měl nejvíc hlasů v 5. kole SONM a tudíž jste postoupili do šestého kola! Info: http://barca-sobotkova.blog.cz/1103/6-kolo-sonm :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama